חיפוש
  • Julia Arditi

צילומי הריון - איך ואיפה?

תקופת הריון - זו התקופה הכי מרגשת ומיוחדת בחיי האשה. תקופה עם המון שינויים, עם המון אתגרים, תקופה שנמשכת לנצח ועוברת תוך שנייה. בתקופה הזו אנחנו אוהבות את עצמינו, שונאות את עצמינו, צוחקות ובוכות, משגעות את הסביבה. ומאד מאד זקוקות לפינוקים. ואחד מהם - צילומי הריון.

צילומי הריון זו דרך נפלאה לעצור את הרגע, לתת לעצמינו מזכרת מרגשת לתקופה שעוברת כל כך מהר. זו דרך נהדרת להראות לך מהצד כמה שאת רכה, נשית וזוהרת - אפילו שאת עצמך מרגישה כמו פילפילון.


אז איפה עדיף להצטלם - בבית, בסטודיו או בטבע?


הכי חשוב - סשן הריון צריך להיות בתנאים שנוחים לך. זה התנאי הראשון. והדבר השני - זה תלוי בסגנון בו את רוצה להצטלם.


אם יש לך בית מואר ומזמין, עם כמה פינות חמודות, אם את אוהבת תמונות בסגנון לייף סטייל - מתבקש להצטלם בביתך. זה הכי נוח לך, את בסביבה הטבעית שלך עם נוחות מירבית, יש לך את המלתחה שלך בהישג יד ואפשר להחליף הרבה לוקים. זו גם אופציה מומלצת אם יש בעיות בריאות ולא רוצים להתעייף יותר מידי.

אם לא מתאפשר לערוך צילומי הריון בבית - האופציה של סטודיו היא טובה מאד. היתרונות של צילומי הסטודיו -אין תלות במזג האוויר, ניתן להשתמש בתאורת סטודיו, תלבושות ואביזרים שקיימים בו. הלוק שלך יכול להיות כל דבר שאת רוצה - מתחתונים וחזיה עד שמלה שקופה שאולי לא כל אחת תעז ללבוש בחוץ.


אבל לפי דעתי שום סטודיו, הכי מודרני ומאובזר, לא יכול להחליף את היופי של הטבע. צילומי הריון בטבע זה משהו קסום, חיי ובלתי נשכח. טבע מספק תפאורה מרהיבה ומדהימה לצילומים בכלל וצילומי הריון בפרט. ניתן למצוא אינספור רעיונות לצילומי הריון בטבע - מפיקניק עם בני המשפחה בפארק עד לצילומים בשדה, ביער או בחוף ים.


אז במה תבחרי? 💕
8 צפיות2תגובות

© Julia Arditi Photography 2020

. סטודיו לצילום בהתאמה אישית מתמחה בצילום ילדים ומשפחה, בוק בת מצווה, הריון, ניובורן, צילומי תדמית. מטרתה של יוליה היא לספק ללקוחות תמונות מקוריות ובלתי נשכחות  באמצעות שילוב של הסגנון האסתטי והחזון האמנותי. סטודיו נמצא בפתח תקווה ומספק שירות באיזורי גוש דן, השרון והשפלה. לפרטים פנו 050-7309408